Zamknięte skrzyżowanie na Śląskiej

12 grudnia 2019, 11:34, red
W piątek 13 grudnia wykonawca przebudowy ul. Śląskiej przystąpi do kolejnego etapu robót. Tym razem zostanie zamknięte skrzyżowanie ul. Śląskiej z ul. Budowlanych i Kwiatową. Utrudnienia mają potrwać tydzień.

Przebudowa ul. Śląskiej ma poślizg i powinna zakończyć się najpóźniej w lutym 2020 roku. Obecnie wykonawca prowadzi prace na całym odcinku remontowanej drogi. W piątek 13 grudnia przystąpi do kolejnego etapu robót i zamknie skrzyżowanie ul. Śląskiej z ul. Budowlanych i Kwiatową. Wykonawca deklaruje, że ten etap ten potrwa do końca przyszłego tygodnia i będzie polegać m.in. na ułożeniu warstwy wiążącej na jezdni.

Dojazd do posesji zlokalizowanych przy ul. Śląskiej między ul. Budowlanych a Towarową będzie możliwy przez ul. Fabryczną i Waryńskiego. Ulica Śląska na odcinku od Waryńskiego do Towarowej nadal pozostanie jednokierunkowa.

Objazd do ul. Kwiatowej od ul. Fabrycznej przebiegać będzie tak jak dotychczas, przez ulice Wawrzyniaka, Śląską, Spokojną i Sielską. Tym objazdem będzie można również dojechać do ul. Brackiej. Z uwagi na wprowadzony objazd i zamknięcie przejazdu przez ulicę Śląską (między Budowlanych a Kwiatową) ustawiony zostanie dodatkowy zakaz zatrzymywania na ulicy Spokojnej, obowiązujący od poniedziałku do piątku między godziną 7 a 16 (na odcinku od ul. Śląskiej do ul. Sielskiej).

Po zakończeniu tego etapu prac, przywrócona zostanie organizacja ruchu umożliwiająca przejazd poprzeczny przez ul. Śląską, między ulicami Budowlanych i Kwiatową.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x