Roztrzaskał szybę łomem i ukradł drogie perfumy [film]

11 grudnia 2019, 16:03, ak
W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do kradzieży z włamaniem do perfumerii przy ul. Młyńskiej w Gorzowie. Zamaskowany mężczyzna za pomocą łomu wybił szybę w witrynie sklepowej i ukradł towar. Sprawą zajmuje się policja, natomiast właściciele perfumerii proszą o pomoc w rozpoznaniu sprawcy.

W nocy z niedzieli 8 grudnia na poniedziałek 9 grudnia doszło do włamania do perfumerii przy ul. Młyńskiej w Gorzowie. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu. Do portalu gorzowianin.com zwrócili się właściciele sklepu z prośbą o publikację nagrania i pomoc w ustaleniu sprawcy.

Na nagraniu z monitoringu widać, jak o godz. 3.41 w nocy mężczyzna w kapturze na głowie najpierw przygląda się witrynie sklepowej, a następnie za pomocą łomu rozwala szybę i kradnie z wystawy pięć perfum. Sprawa została zgłoszona na policję.

- Właściciele sklepu zgłosili kradzież z włamaniem do której doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Mężczyzna ukradł perfumy o łącznej wartości 2 tys. zł. Natomiast szkody zostały wycenione łącznie na ponad 4 tys. zł. Pracujemy nad sprawą, na miejscu byli policjanci którzy zabezpieczyli ślady oraz nagranie z monitoringu – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę z nagrania, powinien zgłosić się do najbliższego komisariatu policji lub zadzwonić na numer alarmowy 997. Za kradzież z włamaniem grozi od roku do 10 lat więzienia.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości