Wiadomości

Sylwester miejski ponownie zmienia lokalizację

10 grudnia 2019, 16:51, red
fot. Anna Kluwak
Władze Gorzowa podjęły decyzję o zmianę lokalizacji miejskiego Sylwestra. Impreza odbędzie się ostatecznie na placu Grunwaldzkim, a nie tak jak wcześniej zapowiadano na Kwadracie.

We wtorek 10 grudnia zapadła decyzja o zmianie lokalizacji imprezy sylwestrowej. Powitanie Nowego Roku odbędzie się na placu Grunwaldzkim, a nie tak jak wcześniej planowano na Kwadracie. Władze Gorzowa tłumaczą, że zmiana jest podyktowana ogromnym zainteresowaniem imprezą, a co za tym idzie zapewnieniem bezpieczeństwa jej uczestnikom.

– Zewsząd docierają do nas sygnały, ze wielu mieszkańców chce powitać Nowy Rok razem z nami. To dla nas bardzo budujące. Pierwszy raz zaprosiliśmy gwiazdę tak dużego formatu. Cieszymy się, że gorzowianie tak licznie chcą przyjąć nasze zaproszenie. Dlatego bezwzględnie numerem jeden pozostają kwestie związane z bezpieczeństwem – tłumaczy Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Ankieta

Czy plac Grunwaldzki to dobre miejsce na Sylwestra?

  • Tak52.05%
  • Nie 33.07%
  • Kwadrat był lepszy5.47%
  • Nie mam zdania9.41%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 1243

Plac Grunwaldzki jest lokalizacją, która zapewnia więcej miejsca dla uczestników zabawy. Daje możliwość lepszego zabezpieczenia terenu. Gwiazdą tegorocznego Sylwestra będzie zespół Komodo, natomiast pokaz sztucznych ogni zostanie zastąpiony pokazem laserów i świateł.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości