Gorzów: Napad na kwiaciarnię na os. Europejskim

6 grudnia 2019, 22:18, ak
fot. archiwum
W piątkowe popołudnie doszło do napadu na kwiaciarnię przy ul. Brukselskiej w Gorzowie. Zamaskowany mężczyzna z przedmiotem przypominającym broń sterroryzował pracownicę i zabrał kasetkę z pieniędzmi. Złodzieja szuka policja.

Do napadu na kwiaciarnię doszło w piątek 6 grudnia około godz. 17 przy ul. Brukselskiej na osiedlu Europejskim. Zamaskowany mężczyzna miał sterroryzować pracownicę kwiaciarni przedmiotem przypominającym broń i ukraść kasetkę z pieniędzmi.

- Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Zamaskowany mężczyzna wszedł do środka z przedmiotem przypominającym broń i zażądał wydania pieniędzy przez pracownicę kwiaciarni. Następnie chwycił za kasetkę z gotówką i uciekł – mówi portalowi gorzowianin.com Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Na szczęście kobiecie nic się nie stało, skończyło się jedynie na strachu. Natomiast mężczyzna z kasetką uciekł w stronę poligonu. W środku oprócz gotówki były również bardzo ważne dokumenty dla właścicieli kwiaciarni.

- Na miejsce zostali wysłani policjanci wraz psem tropiącym. Niestety wynik tropienia był negatywny. Jednak cały czas prowadzone są czynności, które mają pomóc w zatrzymaniu sprawcy – podkreśla Kimet.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości