Awaria wodociągu i utrudnienia na Piłsudskiego

5 grudnia 2019, 16:57, red
fot. Dawid Nowakowski
W rejonie przystanku autobusowego przy Gorzowskiej Lecznicy Specjalistycznej doszło do awarii wodociągu. W związku z tym konieczne było wyłączenie przystanku z użytkowania oraz zamknięcie części jezdni. Utrudnienia mogą potrwać nawet tydzień.

Do awarii wodociągu w rejonie przystanku autobusowego naprzeciwko GLS doszło w środę 4 grudnia. Dlatego też w czwartek 5 grudnia zatoczka autobusowa oraz część jezdni została wyłączona z ruchu.

To oznacza, że kierowcy nie mogą skręcić z ul. Walczaka w ul. Piłsudskiego. Dojazd do ul. Piłsudskiego od strony centrum jest możliwy ul. Walczaka, Rondem Ofiar Katynia i Al. Ruchu Młodzieży Niezależnej.

W związku z awarią w czwartek od godz. 10.15 został zawieszony przystanek GLS przy ul. Piłsudskiego w kierunku ul. Dekerta. Pasażerowie powinni kierować się na przystanek Widok (ul. Walczaka).

Zamknięcie wjazdu w ul. Piłsudskiego spowodowało, że w czwartkowe popołudnie na Walczaka od strony ronda turbinowego pod górkę utworzyły się spore korki. Jak zapowiada miasto, utrudnienia i prace przy naprawie uszkodzonego wodociągu mogą potrwać nawet do piątku 13 grudnia.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości