Wiadomości

Awaria wodociągu i utrudnienia na Piłsudskiego

5 grudnia 2019, 16:57, red
fot. Dawid Nowakowski
W rejonie przystanku autobusowego przy Gorzowskiej Lecznicy Specjalistycznej doszło do awarii wodociągu. W związku z tym konieczne było wyłączenie przystanku z użytkowania oraz zamknięcie części jezdni. Utrudnienia mogą potrwać nawet tydzień.

Do awarii wodociągu w rejonie przystanku autobusowego naprzeciwko GLS doszło w środę 4 grudnia. Dlatego też w czwartek 5 grudnia zatoczka autobusowa oraz część jezdni została wyłączona z ruchu.

To oznacza, że kierowcy nie mogą skręcić z ul. Walczaka w ul. Piłsudskiego. Dojazd do ul. Piłsudskiego od strony centrum jest możliwy ul. Walczaka, Rondem Ofiar Katynia i Al. Ruchu Młodzieży Niezależnej.

W związku z awarią w czwartek od godz. 10.15 został zawieszony przystanek GLS przy ul. Piłsudskiego w kierunku ul. Dekerta. Pasażerowie powinni kierować się na przystanek Widok (ul. Walczaka).

Zamknięcie wjazdu w ul. Piłsudskiego spowodowało, że w czwartkowe popołudnie na Walczaka od strony ronda turbinowego pod górkę utworzyły się spore korki. Jak zapowiada miasto, utrudnienia i prace przy naprawie uszkodzonego wodociągu mogą potrwać nawet do piątku 13 grudnia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości