Spore zmiany na Myśliborskiej

28 listopada 2019, 11:58, red
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W czwartek po południu wykonawca przebudowy ul. Myśliborskiej planuje rozpoczęcie budowy kanalizacji oraz jezdni północnej na odcinku od ronda Europejskiego do Hodowli Roślin Strzelce. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Pierwsze prace przy rozbudowie ostatniego odcinka ul. Myśliborskiej ruszyły na początku października. Firma Budomex S.A. rozbuduje drogę od ronda Europejskiego do skrzyżowania z ul. Dobrą i Mironicką. Koszt inwestycji to ponad 17,8 mln zł.

W czwartek 28 listopada w godzinach popołudniowych wykonawca planuje rozpoczęcie budowy kanalizacji oraz jezdni północnej na odcinku od ronda Europejskiego do drogi prowadzącej do Hodowli Roślin Strzelce (dawny IHAR), czyli około 300 m przed skrzyżowaniem z ul. Dobrą i Mironicką.

Niezbędne jest wyłączenie z ruchu części istniejącej jezdni północnej i przełożenie ruchu na południową część jezdni, która w poprzednim etapie została odpowiednio poszerzona. Na odcinku ok. 1300 metrów ruch dwukierunkowy będzie się odbywać na jezdni o szerokości 6 metrów, o nawierzchni w całości bitumicznej. Pasy będzie oddzielać żółte oznakowanie poziome, a na całym odcinku zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 40 km/h i zakaz wyprzedzania.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x