Wiadomości

Sylwester miejski z Komodo na Kwadracie

26 listopada 2019, 15:46
fot. archiwum
Tegoroczny Sylwester będzie wyjątkowy z dwóch powodów. Po pierwsze będzie to impreza bez pokazu fajerwerków, a po drugie odbędzie się w zupełnie nowym miejscu – na Kwadracie. Gwiazdą sylwestrowej imprezy będzie zespół Komodo.

Do tej pory gorzowski Sylwester odbywał się na Bulwarze Zachodnim, a imprezie towarzyszył pokaz fajerwerków. Jednak w tym roku, decyzją prezydenta Gorzowa i Ośrodka Sportu i Rekreacji, zabawa sylwestra odbędzie się w zupełnie nowej odsłonie.

Najważniejszą zmianą jest lokalizacja. Powitanie Nowego Roku odbędzie się tym razem na placu Nieznanego Żołnierza, czyli na popularnym Kwadracie. Kolejną nowością jest brak fajerwerków o północy. To decyzja prezydenta Jacka Wójcickiego, który postanowił zrezygnować z pokazu sztucznych ogni, a zastąpić je pokazem laserów.

Impreza wystartuje o godz. 23 i potrwa do godz. 1 w nocy. W programie przewidziano muzyczne wiązanki od DJ-ów oraz taniec świateł zsynchronizowany z muzyką. Natomiast punktualnie o północy rozpocznie się pokaz laserów. Z kolei gwiazdą wieczoru będzie zespół Komodo, znany z takich hitów jak „Died in you arms”, „I love you so much” czy „All for you”.

- Mogę obiecać, że Sylwester 2020/2021 odbędzie się już na gorzowskim Starym Rynku i na nowym deptaku przy ul. Sikorskiego – powiedział portalowi gorzowianin.com Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Ankieta

Czy Kwadrat to dobre miejsce na Sylwestra?

  • Tak29.2%
  • Nie60.32%
  • Nie mam zdania10.47%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 1671
 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości