Mieszkania komunalne w zamian za remont

21 listopada 2019, 12:54, ak
fot. Piotr Wleklik
Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki podjął decyzję o przeznaczeniu kolejnych 43 mieszkań komunalnych do remontu przez przyszłego najemcę we własnym zakresie. Ofert można składać do 29 listopada.

O mieszkanie komunale do remontu mogą ubiegać się osoby oczekujące na lokale zamienne, na zamianę z urzędu z uwagi na zły stan zdrowia i umieszczone na liście przydziału lokali mieszkalnych na czas nieoznaczony na rok 2019, jeżeli wyrażą one wolę wykonania prac remontowych.

Tym razem prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki przeznaczył kolejne 43 mieszkania komunalne do remontu. Warunek jest jeden – przyszły najemca musi je wyremontować we własnych zakresie, bez zwrotu kosztów. A w niektórych lokalach roboty jest sporo. Co istotne, remont należy wykonać w terminie sześciu miesięcy od dnia podpisania umowy użyczenia.

Na liście znalazły się mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 21,85 m.kw. do 78,75 m.kw., które znajdują się m.in. przy ul. Zbąszyńskiej, Kobylogórskiej, Al. 11 Listopada, Chrobrego, Drzymały, Sikorskiego, Bohaterów Westerplatte, Zielonej, Lipowej, Krzywoustego.

Wykaz 43 mieszkań znajduje się na tablicy ogłoszeń w Wydziale Spraw Społecznych przy ul. Teatralnej 26 oraz Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego 3-4 (elektroniczna tablica ogłoszeń). Oferty można składać do 29 listopada.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości