Zmiany na Kazimierza Wielkiego

20 listopada 2019, 20:20, red
fot. archiwum
Przez kilka dni będzie zamknięte skrzyżowanie ul. Kazimierza Wielkiego i Okrzei. Jednocześnie częściowo zostanie udostępnione skrzyżowanie ul. Czarnieckiego i Kazimierza Wielkiego. Prace przy przebudowie ul. Kazimierza Wielkiego powinny potrwać do końca listopada.

W czwartek 21 listopada od godz. 9 rano, wykonawca przebudowy ul. Kazimierza Wielkiego zaplanował zamknięcie skrzyżowania z ul. Okrzei. Prace na skrzyżowaniu i utrudnienia potrwają do wtorku 26 listopada.

Jednocześnie we wtorek, częściowo udostępnione zostanie skrzyżowanie ul. Czarnieckiego i Kazimierza Wielkiego gdzie powstało mini rondo. Możliwy będzie przejazd z ul. Czarnieckiego w prawo w ul. Kazimierza Wielkiego i w kierunku przeciwnym tj. z osiedla w ul. Czarnieckiego.

Dla kierowców jadących od ul. Okrzei czy ul. Batorego w kierunku ul. Kazimierza Wielkiego zostanie wyznaczony czasowo objazd przez ulicę Dowbora-Muśnickiego – Sczanieckiej - Bohaterów Westerplatte, aż do ul. Kazimierza Wielkiego. Nadal wyłączony z ruchu ogólnego będzie odcinek Kazimierza Wielkiego między ulicami Czarnieckiego i Żółkiewskiego.

Pozostała organizacja ruchu na osiedlu pozostaje bez zmian; zamknięta pozostaje przebudowywana droga wspomagająca na odcinku od ul. Kukuczki do Okrzei, na całej ul. Kazimierza Wielkiego obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h, autobusy MZK na osiedlu poruszają się po trasie: ul. Wiejska, Puszkina, Kilińskiego, Kazimierza Wielkiego, Roosevelta, a dojazd do ul. Kukuczki możliwy jest od ul. Kilińskiego i Kazimierza Wielkiego (drogi głównej).

Prace przy przebudowie ul. Kazimierza Wielkiego powinny zakończyć się 30 listopada.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x