Betfan - czym kusi nowy bukmacher

18 listopada 2019, 22:11
Po okresie pierwszego szoku po wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej, kolejni bukmacherzy dołączają do świata polskich zakładów. Dla graczy jest to oczywiście dobra informacja, ponieważ im więcej bukmacherów, tym większa konkurencja wśród nich. A czym się walczy o klienta w świecie zakładów? Oczywiście bonusami bukmacherskimi.
  1. Betfan - nowy bukmacher

  2. Czym Betfan przykuwa uwagę graczy?

Betfan - nowy bukmacher

Betfan na rynku polskim działa już od ponad roku, ponieważ swoją działalność otworzył w październiku 2018 roku, natomiast całkiem niedawno uruchomił platformę on-line. W jego ofercie skierowanej do graczy znaleźć można takie promocje jak bonus od depozytu czy zakład bez ryzyka. Oferta, z jaką Betfan pojawił się na rynku bukmacherskim okazała się na tyle skuteczna, że dość szybko wypracował sobie dobrą pozycję na rynku zakładów bukmacherskim.

Czym Betfan przykuwa uwagę graczy?

Niewątpliwie jednym z głównym sposobów na zdobycie zainteresowania ze strony graczy jest bonus powitalny. Korzystają z niego właściwie wszyscy bukmacherzy, natomiast każda z ofert jest nieco inna. W przypadku Betfan podzielona jest ona na dwie części. Zobacz bonus powitalny Betfan

 

Pierwszy typ to bonus bez ryzyka do 100 zł. To obietnica, że bukmacher zwróci ci równowartość stawki w przypadku pierwszego przegranego kuponu, nie będzie to jednak więcej niż 100 zł. Podstawowy warunek to oczywiście wpłata własnych środków na konto depozytowe. Podczas rejestracji konta należy pamiętać o wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego uruchamiającego promocję.

Drug typ do "pakiet Pudziana" (Mariusz Pudzianowski jest oczywiście twarzą tych zakładów) czyli bonus od depozytu do 3000 zł. “Pakiet Pudziana” wart 3000 zł powoduje, że zostaniemy nagrodzeni nie za pierwsze zasilenie konta, ale również za drugie i trzecie! Bonus na start od depozytu jest dostępny jest dla wszystkich nowych graczy, a minimalna wpłata to 20 zł. Za jej równowartość należy zawrzeć zakłady, których kurs łączny musi wynosić minimum 2.00. W podział kuponów bukmacher nie ingeruje. Bonus otrzymuje się od każdej z trzech pierwszych wpłat - jest to 10% przy maksymalnym bonusie w wysokości 100 zł. Otrzymaną kwotą bonusu należy obrócić pięć razy, a kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.45. Ponadto, na kuponie muszą znaleźć się minimum dwa zdarzenia. Przy spełnieniu tych wszystkich warunków bukmacher powiększa wygraną 10-krotnie. W wyniku takich rozwiązań można zarobić nawet 10000 zł, co czyni całą ofertę wyjątkowo atrakcyjną.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x