Black Friday 2019. Z KredytOK skorzystasz z najlepszych okazji

18 listopada 2019, 19:44
Największa wyprzedaż roku tuż tuż. Wielki szał zakupowy przypada w tym roku w piątek, 29 listopada. Black Friday to idealna okazja do upolowania wymarzonych produktów w świetnych cenach.

Wyprzedażowy Czarny Piątek, wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych, stał się popularny również w Polsce. Black Friday rozpoczyna sezon świątecznych zakupów, kusząc wyjątkowo niskimi cenami poszukujących prezentów pod choinkę. W tym okresie rabaty sięgają od 5 do nawet 80 procent..

Co warto kupić w Black Friday?

Atrakcyjne rabaty przygotowują sklepy odzieżowe, wnętrzarskie, zabawkarskie, a także te ze sprzętem AGD i technologicznym. Jeśli jesteś w trakcie remontu lub zmian aranżacyjnych w mieszkaniu Black Friday będzie idealnym dniem na zakupy. Łóżka, materace, szafki można kupić w zaskakująco niskich cenach. Podobnie jest w przypadku sprzętu AGD, RTV. W tym czasie możesz kupić produkty, których zwykle nie brałeś pod uwagę ze względu na ich wysoką cenę. Black Friday to gratka również dla tych, którzy chcą kupić ubrania oraz zabawki. Kupując przecenione, oszczędzasz sporo pieniędzy.

Pożycz pieniądze i ciesz się zakupami

Nie chcesz przegapić dobrych okazji w Black Friday, ale masz za mało gotówki? Nic straconego. Możesz skorzystać ze sprawdzonej oferty pożyczki lub kredytu w KredytOK. Dzięki dużej liczbie ofert dostępnych w naszym oddziale masz możliwość wyboru tej najlepszej i najbardziej dopasowanej do Twoich potrzeb. W zależności od potrzeb możemy zaoferować pożyczkę z jednorazową spłatą, albo taką rozłożoną na wygodne raty. Różne kwoty i okresy spłaty pozwolą Ci wygodnie regulować zobowiązania. W oddziale KredytOK możesz również skorzystać z kredytu do 200 tys. złotych, a także opłacić rachunki w punkcie opłat Monetia. Spotkaj się z nami w oddziale, abyśmy mogli przygotować ofertę najlepszą dla Ciebie.

Przyjdź, zadzwoń, skorzystaj!

Oddział KredytOK

Gorzów Wielkopolski

ul. Sikorskiego 14

tel. 95 724 12 27

Poznaj naszą ofertę: KredytOK


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x