Fragment Sikorskiego zostanie udostępniony dla ruchu

15 listopada 2019, 12:12, red
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W nocy z 20 na 21 listopada zostanie oddana do użytku fragment ul. Sikorskiego na odcinku od Chrobrego do Pocztowej. Jednocześnie prace obejmą skrzyżowanie z ul. Młyńską i Strzelecką.

Wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego planuje w nocy z 20 na 21 listopada wprowadzenie kolejnego etapu przebudowy ul. Sikorskiego. Prace obejmą skrzyżowanie ul. Sikorskiego z ul. Młyńską i Strzelecką. Natomiast do ruchu zostanie oddana część jezdni ul. Sikorskiego na odcinku od ul. Chrobrego do Pocztowej.

Kierowcy będą mogli wjechać na Sikorskiego z ul. Chrobrego zarówno od strony południowej jak i północnej. Ulicą Sikorskiego będzie można dojechać wyłącznie do ul. Pocztowej. Ponadto zostanie udostępniony zostanie wjazd i wyjazd z ul. Pocztowej w ul. Sikorskiego. Natomiast z ul. Sikorskiego będzie można wyjechać w ul. Chrobrego zarówno w prawo jak i w lewo. Ruch na skrzyżowaniu na wszystkich dostępnych wlotach będzie sterowany za pomocą sygnalizacji świetlnej.

Z kolei ul. Młyńska oraz Strzelecka będą drogami bez przejazdu. Dojazd do ul. Młyńskiej będzie możliwy wyłącznie od ul. Spichrzowej. Natomiast dojazd do ul. Strzeleckiej od strony północnej będzie możliwy z ul. Chrobrego poprzez ul. Pocztową i Starą (alternatywnie poprzez ul. Sikorskiego, Pocztową i Starą). Od strony południowej od ul. Chrobrego poprzez ul. Sikorskiego, Pocztową i Starą.

- Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na znaki regulujące pierwszeństwo przejazdu na poszczególnych skrzyżowaniach oraz sygnały wyświetlane przez sygnalizację świetlną – apeluje Krzysztof Kropiński z wydziału dróg Urzędu Miasta Gorzowa.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x