Przez Gorzów przejdzie marsz Szlachetnej Paczki

13 listopada 2019, 20:12, red
fot. Łukasz Kulczyński, Urząd Miasta Gorzowa
Wolontariusze Szlachetnej Paczki przejdą w sobotę 16 listopada ulicami Gorzowa. Chcą w ten sposób pokazać, że akcja pomagania potrzebującym rodzinom ruszyła. Właśnie od soboty będzie można wybrać rodzinę z terenu Gorzowa lub całego województwa lubuskiego dla której przygotuje się świąteczną paczkę.

W sobotę 16 listopada ulicami Gorzowa przejdzie Marsz Szlachetnej Paczki, który o godz. 11 wystartuje z okolic bimby na deptaktu przy ul. Wełniany Rynek, a następnie przejdzie ul. Chrobrego, Strzelecką, przez park Róż, ul. Orląt Lwowskich i zakończy się przed centrum handlowym Askana.

W ten sposób uczestnicy marszu chcą zakomunikować, że można wybrać już rodzinę dla której można zrobić paczkę oraz ufundować indeks dla wybranego dziecka z Akademii Przyszłości. Właśnie w sobotę 16 listopada na stronie www.szlachetnapaczka.pl zostanie otworzona baza z danymi o sytuacji najbardziej potrzebujących rodzin w regionie oraz osób żyjących w biedzie.

Każda chętna osoba będzie mogła wybrać rodzinę lub osobę, której będzie chciała pomóc. Wolontariusze w tym roku będą przekazywali Szlachetne Paczki w dniach 7-8 grudnia.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości