Wielki powrót Iversena do Stali Gorzów

3 listopada 2019, 20:51, speedwaynews.pl
fot. archiwum
O tym transferze mówiło się od bardzo dawna i tak naprawdę wszyscy czekali tylko na oficjalne potwierdzenie. W niedzielę Stal Gorzów ogłosiła, że po dwóch latach przerwy, do klubu wraca Niels Kristian Iversen.

Duńczyk Niels Kristian Iversen w Stali Gorzów spędził najwięcej sezonów w polskiej lidze. W gorzowskiej Stali oglądaliśmy go od 2011 do 2017 roku. Z klubem z województwa lubuskiego sięgnął po cztery medale drużynowych mistrzostw Polski - dwa złote (2014, 2016), srebrny (2012) oraz dwa brązowe (2011, 2017).

W minionym sezonie Niels-Kristian Iversen pojawił się w sześćdziesięciu ośmiu wyścigach w PGE Ekstralidze. Wywalczył w nich 113 punktów i siedem bonusów, co dało mu średnią biegową 1.765 i dwudzieste czwarte miejsce w lidze. Wyprzedził m.in. Krzysztofa Kasprzaka, Jarosława Hampela, Piotra Protasiewicza czy Jacka Holdera. Do Stali Gorzów wraca jako kandydat na jednego z liderów u boku indywidualnego mistrza świata - Bartosza Zmarzlika.

- Cześć Stalowcy. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Zdecydowałem się wrócić i walczyć o najwyższe cele w Stali Gorzów. Liczę na wasze wsparcie i do zobaczenia wiosną – powiedział w nagraniu opublikowanym na profilu Stali Gorzów Niels Kristian Iversen.

Czytaj więcej na speedwaynews.pl


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x