Pijany Ukrainiec za kierownicą busa

3 listopada 2019, 19:37, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W niedzielny wieczór przy ul. Koniawskiej doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów – busa marki iveco oraz samochodu osobowego marki volkswagen i kia. Za kierownicą busa siedział pijany obywatel Ukrainy, który miał w swoim organizmie 2 promile alkoholu.

W niedzielę 3 listopada przed godz. 19 przy ul. Koniawskiej doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów – busa marki iveco, volkswagena i auta marki kia. Informację oraz zdjęcie otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol pod numerem telefonu 45 00 66 400.

- Wszystkie samochody jechały ul. Koniawską od strony Zakanala i skręcały w lewo w ul. Kasprzaka. Pierwsza jechała kia, następnie volkswagen, a za nim bus marki iveco. Policjanci wyjaśniają w jakich okolicznościach doszło do zderzenia tych trzech pojazdów – opowiada Mateusz Sławek z zespoły prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Nie wykluczone, że wypadek spowodował kierujący busem, który był pod wpływem alkoholu. Obywatel Ukrainy najprawdopodobniej uderzył w tył volkswagena, a volkswagen następnie w tył auta marki kia. Do szpitala został zabrany kierujący volkswagenem.

- Mężczyzna kierujący busem był pod wpływem alkoholu. Obywatel Ukrainy miał w swoim organizmie 2 promile alkoholu. Policjanci zabrali mężczyźnie prawo jazdy. Za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu odpowie również przed sądem – podkreśla Sławek.

Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości