Wiadomości

Zderzenie peugeota i opla [zdjęcia]

29 października 2019, 11:16, red
fot. Anna Kluwak
We wtorek przy ul. Wyszyńskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – peugeota i opla. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

We wtorek 29 października po godz. 10 doszło do wypadku przy ul. Wyszyńskiego pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Chodkiewicza, a Komendą Miejską Policji. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – peugeot i opel. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.

- Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący peugeotem jechał ul. Wyszyńskiego w stronę Kłodawy. Natomiast kierujący oplem wyjeżdżając z posesji w ul. Wyszyńskiego wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym peugeotem – komentuje Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Wskutek zderzenia w peugeocie doszło do urwania przedniego lewego koła. Poszkodowana w tym wypadku została kobieta podróżująca peugeotem. Została zabrana przez pogotowie do szpitala. Ulica Wyszyńskiego była przez kilkadziesiąt minut zablokowana. Policjanci kierowali objazdem przez ul. Wróblewskiego i Chodkiewicza.

Fotoreportaż


1/4 Zderzenie dwóch aut na Wyszyńskiego

1/4 Zderzenie dwóch aut na Wyszyńskiego

2/4 Zderzenie dwóch aut na Wyszyńskiego

2/4 Zderzenie dwóch aut na Wyszyńskiego

3/4 Zderzenie dwóch aut na Wyszyńskiego

3/4 Zderzenie dwóch aut na Wyszyńskiego

4/4 Zderzenie dwóch aut na Wyszyńskiego

4/4 Zderzenie dwóch aut na Wyszyńskiego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości