Gorzów: Szok! Do szpitala trafiła pijana 10-latka

26 października 2019, 18:19, ak
fot. czytelnik Artur
Do szpitala w Gorzowie została przywieziona 10-letnia dziewczynka, która była pod wpływem alkoholu. Karetka pogotowia zabrała dziecko z placu zabaw przy ul. Wyszyńskiego. Sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

W sobotę 26 października po godz. 15 na plac zabaw nad Kłodawką od strony ul. Wyszyńskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Borowskiego przyjechała karetka pogotowia. Pod opiekę ratowników medycznych trafiło 10-letnie dziecko, które wcześniej straciło przytomność. Dziewczynka to rocznik 2008, ale nie ma jeszcze skończonych 11 lat, dlatego pojawiają się rozbieżne informacje na temat wieku dziecka..

- Dziewczynka upadła prawdopodobnie na ulicy, ktoś z przechodniów ją przyniósł na ławkę i wezwał karetkę. Ratownicy wzięli dziecko na nosze z ławki, przykryli folią i wsadzili do karetki, ale od razu nie odjechali. 11-latka miała być pod wpływem jakiś środków odurzających - opisuje nasz czytelnik Artur.

Okazało się, że dziecko nie jest pod wpływem środków odurzających, ale jest pijane. - 10-letnia dziewczynka, która została zabrana przez pogotowie do szpitala była pod wpływem alkoholu. Wyniki krwi dopiero dadzą odpowiedź ile miała alkoholu w swoim organizmie. Sprawą będzie zajmował się sąd rodzinny i nieletnich, ponieważ mamy tutaj do czynienia z dzieckiem – mówi portalowi gorzowianin.com Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Zostanie wszczęte postępowanie w sprawie pijanej 10-latki, które będzie miało ustalić ustalić wszystkie okoliczności tego zdarzenia. A przede wszystkim jak to się stało, że 10-latka była pod wpływem alkoholu.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości