Policjanci odzyskali skradzione BMW [zdjęcia]

22 października 2019, 12:00, red
fot. Lubuska policja
W jednej z podgorzowskich wsi policjanci odzyskali BMW X6. Luksusowe auto warte 300 tys. zł zostało wcześniej skradzione na terenie Niemiec. Do sprawy zostało zatrzymanych trzech mężczyzn, którzy zostali tymczasowo aresztowani.

Skuteczne działanie dzielnicowego z Witnicy i kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie doprowadziły do odzyskania BMW X6. Policjanci ustalili, że na terenie jednej z posesji w gminie Witnica może znajdować się luksusowe auto, które wcześniej zostało skradzione na terenie Niemiec.

- Działania operacyjno-rozpoznawcze doprowadziły do odzyskania BMW X6 wartego ponad trzysta tysięcy złotych. Odzyskane auto zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu. Policjanci poddali zabezpieczony pojazd szczegółowym oględzinom, podczas których zabezpieczyli ślady. Zostaną one poddane szczegółowym oględzinom przez ekspertów laboratorium kryminalistycznego, a następnie wykorzystane w prowadzonej sprawie – opowiada Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci zatrzymali w sprawie trzy osoby – 25, 38 i 54-letniego mężczyznę. Podejrzani zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty paserstwa. Decyzją sądu cała trójka trafiła do aresztu na trzy miesiące. Śledczy prowadzący postępowanie sprawdzą czy aresztowane osoby mają na swoim koncie inne przestępstwa.

Fotoreportaż


1/6 Odzyskane luksusowe BMW

1/6 Odzyskane luksusowe BMW

2/6 Odzyskane luksusowe BMW

2/6 Odzyskane luksusowe BMW

3/6 Odzyskane luksusowe BMW

3/6 Odzyskane luksusowe BMW

4/6 Odzyskane luksusowe BMW

4/6 Odzyskane luksusowe BMW

5/6 Odzyskane luksusowe BMW

5/6 Odzyskane luksusowe BMW

6/6 Odzyskane luksusowe BMW

6/6 Odzyskane luksusowe BMW

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości