Wiadomości

Awaria zasilania i brak wody w kranach

19 października 2019, 20:19, ak
fot. archiwum
W sobotni wieczór doszło awarii sieci energetycznej w Gorzowie. W związku z tym niektórzy mieszkańcy mają obniżone ciśnienie wody lub nie mają wody w ogóle. Taka sytuacja jest na os. Górczyn, Manhattan, Dolinki oraz w kilku podgorzowskich miejscowościach. Dodatkowo prądu nie mają mieszkańcy ul. Walczaka i Popławskiego.
- Co się dzieje, dlaczego nie ma wody na Manhattanie? - dopytywał się czytelnik Bartek. - Na Walczaka od strony Różanek nie ma prądu, nawet w sklepie zasilanie wysiadło. Ludzie chodzą z latarkami i nie wiedzą co się stało – opisuje czytelniczka Monika.

Okazało się, że w sobotę 19 października nastąpiła awaria sieci energetycznej w Gorzowie. Jak informuje Enea do awarii prądu doszło o godz. 19.55 przy ul. Walczaka i ul. Popławskiego. Dodatkowo awaria prądu spowodowała również problem z wodą.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji tłumaczy, że przez awarię sieci energetycznej mieszkańcy os. Górczyn, Manhattan i Dolinki, którzy są zasilani z hydroforni Górczyn oraz mieszkańcy Wawrowa, Wojcieszyc, Czechowa, Janczewa, Różanek, Gralewa i Górek nie mają wody w kranach lub mają obniżone ciśnienie. Mieszkańcy będą mieli wodę w kranach w momencie, kiedy Enea upora się z awarią.

- Od dłuższego czasu co najmniej raz w tygodniu nie ma wody, co jak na miasto wojewódzkie jest żałosne – podkreśla czytelnik Bartłomiej.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości