Wiadomości

Potrącenie rowerzysty na DK22 [zdjęcia]

14 października 2019, 17:26
fot. gorzowianin.com
W poniedziałkowe popołudnie na drodze z Gorzowa do Strzelec Krajeńskich, koło Zdroiska doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. Na miejscu jest karetka pogotowia, policja i śmigłowiec LPR.

W poniedziałek 14 października przed godz. 17 doszło do wypadku na 73 km drogi krajowej nr 22 w okolicach Zdroiska. - Od kilkunastu minut stoję w korku na wysokości Nierzymia. Droga jest zablokowana – poinformował nas czytelnik pod numerem telefonu 45 00 66 400.

Kierujący samochodem osobowym marki honda jechał od strony Zdroiska w kierunku Gorzowa. W tym samym kierunku poruszał się rowerzysta. Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do potrącenia rowerzysty przez kierującego hondą. Auto wraz z rowerem zatrzymało się kilkadziesiąt metrów od miejsca potrącenia, natomiast potrącony rowerzysta wylądował w rowie.

- Obecnie trwa reanimacja rowerzysty. Na miejscu jest śmigłowiec LPR, więc droga jest zablokowana – komentuje Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

Niestety pomimo prowadzonej reanimacj 51-letni rowerzysta zmarł. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości