Potrącenie rowerzysty na DK22 [zdjęcia]

14 października 2019, 17:26
fot. gorzowianin.com
W poniedziałkowe popołudnie na drodze z Gorzowa do Strzelec Krajeńskich, koło Zdroiska doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. Na miejscu jest karetka pogotowia, policja i śmigłowiec LPR.

W poniedziałek 14 października przed godz. 17 doszło do wypadku na 73 km drogi krajowej nr 22 w okolicach Zdroiska. - Od kilkunastu minut stoję w korku na wysokości Nierzymia. Droga jest zablokowana – poinformował nas czytelnik pod numerem telefonu 45 00 66 400.

Kierujący samochodem osobowym marki honda jechał od strony Zdroiska w kierunku Gorzowa. W tym samym kierunku poruszał się rowerzysta. Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do potrącenia rowerzysty przez kierującego hondą. Auto wraz z rowerem zatrzymało się kilkadziesiąt metrów od miejsca potrącenia, natomiast potrącony rowerzysta wylądował w rowie.

- Obecnie trwa reanimacja rowerzysty. Na miejscu jest śmigłowiec LPR, więc droga jest zablokowana – komentuje Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

Niestety pomimo prowadzonej reanimacj 51-letni rowerzysta zmarł. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości