Gorzów: 6-latek utknął w windzie pomiędzy piętrami

13 października 2019, 23:15, ak
W niedzielny wieczór straż pożarna interweniowała w wieżowcu przy ul. Batalionu Zośki w Gorzowie. W windzie pomiędzy piętrami utknął 6-letni chłopiec. Na szczęście strażacy uwolnili dziecko z windy i skończyło się tylko na strachu.

nformację o zdarzeniu i interwencji straży pożarnej na os. Manhattan w Gorzowie otrzymaliśmy od naszego czytelnika pod numerem 45 00 66 400. Dyżury gorzowskiej straży pożarnej w niedzielę 13 października o godz. 18.32 otrzymał zgłoszenie, że w windzie pomiędzy piętrami utknęło dziecko. Wszystko działo się w wieżowcu przy ul. Batalionu Zośki.

Na miejsce została wysłana straż pożarna. - Okazało się, że doszło do awarii windy, w której znajdował się 6-letni chłopiec. Winda zatrzymała się pomiędzy parterem, a pierwszym piętrem, więc dziecko nie mogło się z niej wydostać. Strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu po około 20 minutach uwolnili dziecko i przekazali pod opiekę pogotowiu – komentuje dyżurny m

Kiedy chłopiec został przebadany przez zespół ratownictwa medycznego, został przekazany rodzicom. Dziecku na szczęście nic się nie stało, skończyło się jedynie na strachu. Na miejsce został również wezwany konserwator windy.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości