Pożar volvo na rondzie Ofiar Katynia [zdjęcia]

12 października 2019, 12:27, red
fot. Anna Kluwak
Na rondzie Ofiar Katynia doszło do pożaru samochodu marki volvo. Ogień pojawił się w komorze silnika. Na szczęście szybka reakcja świadków zdarzenia i przyjazd straży pożarnej sprawił, że ogień nie objął całego pojazdu.

W sobotnie południe 12 października doszło do pożaru samochodu marki volvo na wjeździe na rondo Ofiar Katynia od strony ul. Pomorskiej. Ogień pojawił się w komorze silnika. Kierowca volvo od razu zjechał na chodnik i zatrzymał pojazd.

Zanim na miejsce przyjechała straż pożarna, do pomocy rzucili się świadkowie zdarzenia, którzy zaczęli gasić samochód podręcznymi gaśnicami. W akcję gaśniczą włączyli się również mieszkańcy pobliskiego domu przy użyciu węża ogrodniczego.

Przejeżdżający policyjny radiowóz zablokował ul. Pomorską w stronę ronda Ofiar Katynia i kierował samochody przez stację paliw. Kiedy na miejsce dotarli strażacy, przystąpili do gaszenia płonącego auta. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w komorze silnika. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

FotoreportażPodziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x