Dźgnęła nożem swojego partnera

11 października 2019, 21:33, red
fot. gorzowianin.com
W piątkowy wieczór w jednym z mieszkań w hotelu Metalowiec w Gorzowie doszło do libacji alkoholowej w wyniku której 63-letnia kobieta raniła nożem swojego partnera. Mężczyzna został zabrany do szpitala, natomiast kobieta została zatrzymana przez policję.

- W hotelu Metalowiec sąsiadka ugodziła nożem swojego konkubenta. Mężczyzna został zabrany do szpitala, natomiast kobieta została zatrzymana przez policję - napisała do nas czytelniczka Małgorzata. Okazało się, że rzeczywiście w piątkowy wieczór 11 października po godz. 20 doszło do takiego zdarzenia przy ul. Złotego Smoka.

- Podczas libacji alkoholowej podczas parą starszych osób doszło do awantury. 63-letnia kobieta chwyciła za nóż i dźgnęła nim swojego konkubenta. Mężczyzna doznał na szczęście niegroźnych obrażeń, rany są powierzchowne. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Ranny mężczyzna został zabrany do gorzowskiego szpitala. Natomiast 63-letnia kobieta została zatrzymana przez policję do wytrzeźwienia. To, jakie zarzuty usłyszy będzie zależało od tego jakich dokładnie obrażeń doznał jej partner.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x