Dwa wypadki na wjeździe do Gorzowa [zdjęcia]

11 października 2019, 14:05, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W piątek na wyjeździe z Gorzowa w stronę Różanek doszło do dwóch zdarzeń drogowych na skrzyżowaniu z drogą na Wojcieszyce i Wawrów. W obu przypadkach pierwszeństwo wymusili kierowcy wyjeżdżający od strony Wojcieszyc.

Do pierwszego zdarzenia na wyjeździe z Gorzowa w stronę Różanek doszło w piątek 11 października około godz. 8 rano. Wówczas kierujący citroenem wyjeżdżał od strony Wojcieszyc i wymusił pierwszeństwo na kierującym volkswagenem, a następnie uderzył w forda. W tym przypadku kierowca citroena dostał mandat.

Natomiast po godz. 13 na tym samym skrzyżowaniu na Wojcieszyce i Wawrów doszło do kolejnego wypadku. Tym razem kierujący nissanem wyjeżdżając od strony Wojcieszyc chciał przejechać prosto w kierunku Wawrowa i wymusił pierwszeństwo na jadącym kierowcy skody, który poruszał się od strony Gorzowa. Po tym, jak nissan zderzył się ze skodą, uderzył jeszcze w opla.

Na szczęście w tym przypadku również nikomu nic się nie stało. Tutaj również kierowca citroena zostanie ukarany mandatem karnym.

Fotoreportaż


1/3 Dwa wypadki w tym samym miejscu na DK22

1/3 Dwa wypadki w tym samym miejscu na DK22

2/3 Dwa wypadki w tym samym miejscu na DK22

2/3 Dwa wypadki w tym samym miejscu na DK22

3/3 Dwa wypadki w tym samym miejscu na DK22

3/3 Dwa wypadki w tym samym miejscu na DK22

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości