Śmiertelne potrącenie na drodze z Gorzowa do Różanek

11 października 2019, 08:12, ak
fot. czytelnik Dawid
W czwartkowy wieczór na drodze krajowej nr 22 z Gorzowa do Różanek doszło do śmiertelnego potrącenia 44-letniej kobiety przez autobus. Kobieta szła bez odblasków i do tego prawą stroną drogi. Zmarła na miejscu wskutek odniesionych obrażeń.

Informację oraz zdjęcie otrzymaliśmy od naszego czytelnika pod numerem telefonu 45 00 66 400. W czwartkowy wieczór 10 października po godz. 22 na drodze krajowej nr 22 z Gorzowa do Różanek doszło do śmiertelnego potrącenia.

- 44-letnia kobieta szła prawą stroną pobocza od Gorzowa w kierunku Różanek. W tę samą stronę jechał autobus, którego kierowca potrącił pieszą. Kobieta wskutek odniesionych obrażeń zmarła na miejscu – opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Decyzją prokuratora ciało 44-latki zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Policja podkreśla, że kobieta nie dość, że poruszała się złą stroną drogi – powinna iść lewą, a nie prawą stroną, to do tego nie miała odblasków. Dlatego też kierujący autobusem nie miał szans na zauważenie kobiety. Z kolei nasz czytelnik opisuje, że jak jechał w jedną stronę DK22, to wystraszył się kobiety, bo zauważył ją w ostatniej chwili, ponieważ była bez jakiegokolwiek oświetlenia. Natomiast jak już wracał, to stała karetka i policja.

To kolejne śmiertelne potrącenie osoby pieszej w tym tygodniu. W poniedziałek 7 października doszło do potrącenia 46-letniej kobiety, która zmarła w szpitalu. Policjanci apelują do pieszych, aby zadbali o swoje bezpieczeństo zakładając odblaski, a do tego dali szansę na reakcję kierowcom. 


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x