Zmiany i utrudnienia na Jancarza

6 października 2019, 17:10, red
Wykonawca modernizacji estakady kolejowej w poniedziałek zajmie się pracami związanymi z kanalizacją deszczową w rejonie dworca PKS. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami i zmianami w ruchu.

W poniedziałek 7 października wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi do prac związanych z kanalizacją deszczową przy ul. Jancarza w rejonie budynku dworca PKS. Roboty nie mogły ruszyć wcześniej, ponieważ nieprzejezdne było skrzyżowanie ul. Dworcowej i Sikorskiego.

Prace przy ul. Jancarza potrwają dwa tygodnie i będą prowadzone w dwóch etapach. Przez pierwszy tydzień od 7 do 13 października utrudnienia w ruchu będą polegały na połówkowym zawężeniu jezdni. Ruch będzie odbywał się wahadłowo. Podczas drugiego tygodnia prac od 14 do 19 października nastąpi całkowite zamknięcie krótkiego odcinka ulicy Jancarza.

Na czas całkowitego zamknięcia przejazdu przez ul. Jancarza na wysokości dworca PKS zostanie wyznaczony objazd. Z ul. Składowej do Al. 11 Listopada i Jancarza kierowcy pojadą ul. Dworcową, Al. Konstytucji 3 Maja i ul. Estkowskiego. Natomiast objazd od strony Al. 11 Listopada do ul. Składowej będzie poprowadzony ul. Jancarza, zawrotką na wysokości wjazdu na dworzec PKS, ul. Sikorskiego (odcinek jednokierunkowy) i ul. Dworcową.

- W imieniu wykonawcy przepraszamy za utrudnienia oraz apelujemy o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na wprowadzone zmiany w oznakowaniu – apeluje Krzysztof Kropiński z wydziału dróg Urzędu Miasta Gorzowa.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości