Action otworzył sklep w Gorzowie

3 października 2019, 20:18, mk
W czwartek, 3 października 2019 r., sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otworzyła swój nowy sklep w naszym mieście. Dyskont zlokalizowany jest w Galerii Manhattan, w miejscu, gdzie wcześniej był Piotr i Paweł.

O tym, że w Gorzowie zostanie otwarty sklep tej sieci, informowaliśmy naszych czytelników już na początku września w artykule pt.: Dyskont Action w Galerii Manhattan. Wówczas w sklepie prowadzone były prace przygotowawcze.

W czwartkowy poranek sklep otworzył swoje podwoje dla mieszkańców Gorzowa. Na 1000 m2, klienci znajdą około 6000 produktów w 14 różnych kategoriach, obejmujących między innymi higienę osobistą, środki czystości, wyposażenie domu, dekoracje, rozrywkę, zabawki, majsterkowanie oraz rzemiosło. Ponad 2000 artykułów można kupić za mniej niż 5 zł.

– Sklep w Gorzowie Wielkopolskim jest świetnie zlokalizowany. Zapewnia naszym klientom wygodne zakupy i łatwy dostęp do produktów. Cieszymy się, że możemy im to zaoferować Action w Gorzowie Wielkopolskim zatrudnia 15 osób, dla klientów są dostępne miejsca parkingowe. Godziny otwarcia to: 9:00 – 21:00 w dni powszednie i soboty oraz od 9:00 – 20:00 w niedziele handlowe  – mówi Sławomir Nitek.

Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości