Dyskont Action w Galerii Manhattan

9 września 2019, 20:47, mk
Co prawda Ikea to nie będzie, ale mieszkańcy Gorzowa, a w szczególności osiedla Manhattan zyskają nowy, całkiem ciekawy sklep. Natomiast zawiedzeni będą ci, którzy liczyli, że w Galerii Manhattan pojawi się Biedronka.

Z początkiem stycznia 2019 roku, z Galerii Manhattan „wyprowadził się” market Piotr i Paweł. (pisaliśmy o tym TUTAJ). Sieć delikatesów, z powodów finansowych została zmniejszona w całym kraju. Przez kilka długich miesięcy obiekt stał pusty. Po doniesieniach prasowych o przejęciu delikatesów przez Biedronkę wielu liczyło, że to właśnie portugalska sieć otworzy w galerii przy Kombatantów market typu „premium”. Tak się nie stało.

Od kilku tygodniu, w miejscu, gdzie wcześniej był Piotr i Paweł trwały intensywne prace adaptacyjne. Klienci z zaciekawieniem przyglądali się remontowi, snując różne domysły. Tak też było i dziś, kiedy to odwiedziliśmy Galerię Manhattan. Na blisko 900 metrach kwadratowych powierzchni pojawiły się półki i stanowiska kasowe. I choć nie ma jeszcze oficjalnie podanej marki sklepu, gdzieniegdzie można było zauważyć logo dyskontu niespożywczego – Action.

To marka znana w Polsce, choć nie w naszym regionie. Jedyny sklep w województwie, Action ma obecnie w Świebodzinie. Co znajdziemy w tym sklepie? Niektórzy twierdzą, że to Pepco, ale z produktami lepszej jakości. W sklepach siec można znaleźć ponad 6000 różnych towarów, a asortyment co tydzień wzbogacany jest o ponad 150 nowych produktów. Action sprzedaje produkty w 14 różnych kategoriach. Są to: dekoracje, pranie i sprzątanie, biuro i hobby, wyposażenie domu, higiena osobista, zrób to sam, gry i czas wolny, żywność i napoje, ogród, zwierzęta, multimedia, moda, bielizna pościelowa i sport.

Nieoficjalnie wiemy, że sklep miał być otwarty już w sierpniu. Oficjalnej daty otwarcia jeszcze nie znamy – czekamy na odpowiedź z biura prasowego firmy. 

AKTUALIZACJA

W tym momencie i jeśli wszystko pójdzie dobrze, spodziewamy się otworzyć nasz sklep w Gorzowie Wielkopolskim w czwartek 3 października 2019 r. Uważamy, że nasz sklep odniesie sukces i będzie atrakcyjny dla klientów w regionie - wyjaśnia Christiaan Deurloo z biura prasowego Action.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości