Gorzów: W stawie znaleziono ciało wędkarza

29 września 2019, 19:32, red
fot. Lubuska policja
Do tragicznego odkrycia doszło w sobotnie popołudnie nad stawem przy ul. Błotnej w Gorzowie. Służby wyciągnęły z wody ciało wędkarza, które zostało zabezpieczone przez prokuratora do sekcji zwłok.

Dyżurny gorzowskiej policji otrzymał w sobotę 28 września około godz. 17.45 zgłoszenie od osób spacerujących nad stawem przy ul. Błotnej, że nad brzegiem stawu znajduje się rozstawiony sprzęt wędkarski, ale nikogo nie ma w pobliżu. Na miejsce został wysłany policyjny patrol.

- Policjanci po sprawdzeniu brzegu, zauważyli, że w wodzie znajdują się zwłoki mężczyzny. Dlatego też do pomocy w wyciągnięciu ciała została wezwana straż pożarna. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny oraz to w jakich okolicznościach wędkarz znalazł się w wodzie. Natomiast sekcja zwłok ma wyjaśnić przyczynę zgonu mężczyzny.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->