Wypadek na DK22 pod Gorzowem [zdjęcia]

28 września 2019, 08:58, ak
fot. Dawid Nowakowski
W sobotni poranek na drodze krajowej nr 22 w okolicach Kiełpina doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – volkswagena i auta marki kia. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika Arka na facebookowym profilu gorzowianin.com. W sobotę 28 września o godz. 6.58 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Kiełpinem, a Waldowicami. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych – volkswagena i auta marki kia. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

- Według wstępnych ustaleń kierowca auta marki kia jechał od strony Gorzowa w kierunku Krzeszyc, postanowił zatrzymać się w miejscu niedozwolonym i zawrócić w stronę Gorzowa. Kierowca pomimo podwójnej linii ciągłej rozpoczął manewr zawracania. Wtedy doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym volkswagenem, który poruszał się prawym pasem w kierunku Krzeszyc. Tym samym volkswagen uderzył w bok zawracającego auta marki kia – opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W każdym z aut podróżowały po 3 osoby. Wszyscy zostali przetransportowani do gorzowskiego szpitala na badania. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez prawie 2 godziny.

Fotoreportaż


1/4 Volkswagen uderzył w auto marki kia

1/4 Volkswagen uderzył w auto marki kia

2/4 Volkswagen uderzył w auto marki kia

2/4 Volkswagen uderzył w auto marki kia

3/4 Volkswagen uderzył w auto marki kia

3/4 Volkswagen uderzył w auto marki kia

4/4 Volkswagen uderzył w auto marki kia

4/4 Volkswagen uderzył w auto marki kia

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->