Nocna akcja straży na Dolinkach

25 września 2019, 10:23, mk
fot. Joker Taxi
Do groźnego zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór w jednym z bloków przy ulicy Teresy Marii Klimek. Przed północą na nogi zostały postawione wszystkie służby ratunkowego. W mieszkaniu doszło do gwałtownego zapalenia się nagromadzonego gazu.

Informacje o zdarzeniu gorzowscy strażacy otrzymali we wtorek 24 września o godz. 23.34. Ze zgłoszenia wynikało, że w mieszkaniu mogło dojść do wybuchu, w którym poszkodowana została jedna osoba. Dyżurny KM PSP wysłał natychmiast na miejsce zdarzenia cztery zastępy straży pożarnej, zadysponowano również zespół ratownictwa medycznego oraz pogotowie gazowe.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że w wyniku wadliwego działania termy gazowej, doszło do gwałtownego spalenia się nagromadzonego gazu – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskich strażaków.

W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba – około 30-letni mężczyzna. Mia poparzone obie dłonie. Strażacy przekazali mężczyznę pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Akcja w bloku przy ulicy Teresy Marii Klimek zakończyła się 30 minut po północy.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości