Nowe boiska piłkarskie przy Żwirowej [zdjęcia]

20 września 2019, 09:11, red
Łukasz Kulczyński, Urząd Miasta Gorzowa
Trwa budowa trzech boisk na terenie byłej żwirowni przy ul. Żwirowej w Gorzowie. Będzie też zaplecze socjalne z szatniami i natryskami oraz parking samochodowy. Inwestycja ma być gotowa do końca października 2019 roku.

Klub Warta Gorzów uzyskał dofinansowanie z Urzędu Miasta Gorzowa i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego po 500 tys. zł oraz z ministerstwa sportu i turystyki prawie 600 tys. zł na budowę boisk piłkarskich przy ul. Żwirowej.

Na terenie byłej żwirowni powstają trzy boiska piłkarskie. Będzie to boisko o wymiarach 60 na 100 metrów ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem oraz drugie o takich samych wymiarach, ale już z naturalną nawierzchnią i bez oświetlenia. Wybudowany zostanie także Orlik ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 30 na 60 metrów. Oprócz tego powstanie również zaplecze socjalne z szatniami i natryskami oraz parking samochodowy.

Obecnie wykonano już ponad 80 procent prac ziemnych, odwodnienie terenu i większość zadań związanych z instalacją elektryczną. Inwestycja ma zostać oddana do użytku pod koniec października 2019 roku.

FotoreportażPodziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x