Wiadomości

Mężczyzna zmarł na chodniku

19 września 2019, 16:10, red
fot. czytelnik Wojtek
Do dramatycznego zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie przy ul. Okólnej na os. Dolinki w Gorzowie. Starszy mężczyzna wysiadając z samochodu zasłabł i upadł na chodnik. Niestety lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził zgon mężczyzny.

Informację o dramatycznym zdarzeniu na os. Dolinki w Gorzowie otrzymaliśmy pod numerem 45 00 66 400 od czytelnika. - Co się stało koło poczty na Okólnej? Na chodniku leżą zwłoki przykryte czarnym workiem – napisał w wiadomości czytelnik Wojtek.

Okazało się, że w czwartek 19 września przed godz. 15 starszy mężczyzna wysiadał z zaparkowanego samochodu marki volkswagen przy ul. Okólnej, w pewnym momencie zasłabł i upadł na chodnik. Mężczyzna stracił przytomność. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia i policja. Niestety lekarz stwierdził zgon starszego mężczyzny

Prokurator, który pojawił się przy ul. Okólnej odstąpił od przeprowadzenia sekcji zwłok, zgon miał nastąpić z przyczyn naturalnych. Ciało zostanie przekazane rodzinie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości