50-latek ukradł studzienkę kanalizacyjną

14 września 2019, 11:11, red
fot. Straż miejska
Straż miejska zatrzymała przy ul. Sikorskiego 50-letniego mieszkańca Gorzowa, który ukradł studzienkę kanalizacyjną i próbował ściągnąć z niej żeliwną pokrywę. Mężczyzna został przekazany policjantom.

W piątek 13 września w godzinach porannych straż miejska patrolowała ul. Sikorskiego. W pewnym momencie strażnicy zwrócili uwagę na mężczyznę, który za pomocą młotka próbował oddzielić żeliwną pokrywę od studzienki kanalizacyjnej.

- Po zatrzymaniu mężczyzny i przeprowadzeniu z nim rozmowy, okazało się, że 50-letni mieszkaniec Gorzowa ukradł studzienkę z placu budowy. Natomiast żeliwną pokrywę którą chciał ściągnąć ze studzienki, zamierzał sprzedać na złom – opowiada Bolesław Romańczyk ze straży miejskiej w Gorzowie.

Zatrzymany 50-latek został przekazany patrolowi policji. Odpowie za kradzież studzienki. Jak podkreśla straż miejska, kradzież studzienek oraz kratek kanalizacji deszczowej to poważne zagrożenie dla mieszkańców. Niezabezpieczone miejsce po studzience czy kratce może mieć tragiczne konsekwencje.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości