Wiadomości

Kultowa Letnia idzie pod młotek

13 września 2019, 12:55, ak
fot. gorzowianin.com
Właścicielka Letniej w centrum Gorzowa wystawiła właśnie kultowy lokal na sprzedaż. Pani Aniela chce sprzedać lokal, ponieważ jest już na emeryturze i chce odpocząć. Cena za jaką została wystawiona Letnia to 1 mln 280 tys. zł i jak podkreśla właścicielka, podlega negocjacji.

Nie ma w Gorzowie chyba mieszkańca, który nie znałby kawiarni Letniej w samym centrum miasta. Niekoniecznie trzeba być jej klientem, ale lokal stał się dosłownie kultowy, ponieważ działa od 1959 roku. Wieczorami nie da się przejść obok niego obojętnie, kiedy słychać dobiegającą z patio muzykę. Niestety po 60 latach, Letnia może zakończyć swoją działalność. Okazało się, że właścicielka wystawiła właśnie lokal na sprzedaż za 1 mln 280 tys. zł. Cena podlega negocjacji. Ogłoszenie o sprzedaży Letniej można znaleźć na stronie jednego z biur nieruchomości.

Jak czytamy w ogłoszeniu, właściciel oferuje na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 104 m.kw. leżący na działce o powierzchni 607 m.kw. w ścisłym centrum Gorzowa na skrzyżowaniu ul. Chrobrego i Jagiełły. Sprzedający zaznacza, że powierzchnia działki dale możliwość budowy nowego obiektu o charakterze mieszkalno-usługowym, biurowym czy też handlowym. Dla tego terenu został wydany plan zagospodarowania przestrzennego - mieszkalnictwo wielorodzinne.

Dlaczego po 60 latach lokal może zniknąć z mapy Gorzowa i zakończyć swoją działalność? - Kocham ten lokal, będę prowadzić go tak długo, jak to będzie możliwe. Wystawiłam go na sprzedaż, bo jestem już na emeryturze. Chce po prostu odpocząć i to jest jedyny powód - mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Aniela Widera, która jest właścicielką Letniej od 1988 roku.

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości