- Wiadomo co się stało na Manhattanie? Najpierw był duży huk, brak prądu przez chwilę, a teraz nie ma wody - napisała do nas przed godz. 12 pani Anna, mieszkanka os. Manhattan. O awarię i brak wody dopytywali się również inni czytelnicy, którzy wskazywali, że to już kolejna tak duża awaria w ostatnim czasie.
Okazało się, że w niedzielę 8 września po godz. 11 doszło do awarii transformatora przy skrzyżowaniu ul. Walczaka i Szarych Szeregów, przez co był chwilowy spadek napięcia, a następnie brak wody.
- Chwilowy spadek napięcia spowodował, że przestała działać stacja pomp przy ul. Piłsudskiego. A przez to wody nie mieli mieszkańcy os. Manhattan, Górczyn i Dolinki. Sytuacja jest już opanowana. Za chwilę woda powinna wrócić do kranów – poinformował dyspozytor Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |
|
OD NOWA: Kortez | Igo | Ralph Kaminski | Kasia Sienkiewicz
26 lipca 2026
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
LORD OF THE DANCE - 30th Anniversary Tour
9 grudnia 2026
kup bilet |