Wiadomości

Kolejne zmiany na Kazimierza Wielkiego

1 września 2019, 08:31, ak
fot. archiwum
Wykonawca przebudowy ul. Kazimierza Wielkiego w Gorzowie w niedzielę 1 września wprowadza nową organizację ruchu na remontowanej drodze. Wszystko przez to, że zostanie otwarte skrzyżowanie ul. Kazimierza Wielkiego i Chodkiewicza. Nową trasą pojadą autobusy MZK.

W niedzielę 1 września wykonawca przebudowy ul. Kazimierza Wielkiego planuje wprowadzenie zmian w organizacji ruchu. Otwarte dla ruchu zostanie skrzyżowanie ul. Kazimierza Wielkiego i Chodkiewicza, natomiast zamknięta zostanie droga wspomagająca odcinku od ul. Kukuczki do Okrzei oraz ciąg pieszy od Okrzei do Chodkiewicza.

W związku ze zmianami ul. Kazimierza Wielkiego na odcinku od ul. Kukuczki do Chodkiewicza będzie przejezdna w obu kierunkach, a od ul. Chodkiewicza do Roosevelta będzie drogą jednokierunkową w kierunku ul. Roosevelta. Podobnie będzie z drogą wspomagającą na tym samym odcinku.

Zamknięta dla ruchu zostanie droga wspomagająca na odcinku od ul. Kukuczki do ul. Okrzei. W miarę możliwości wykonawca robót zapewni dojazd mieszkańcom do posesji. Ponadto zostanie zamknięty ciąg pieszy na odcinku od ul. Okrzei do Chodkiewicza. W miarę możliwości wykonawca robót zapewni wjazd mieszkańcom do posesji.

W dalszym ciągu nieprzejezdny będzie odcinek od ul. Czarnieckiego do Kukuczki. Dojazd do ul. Kukuczki będzie możliwy od ul. Kilińskiego i Kazimierza Wielkiego (drogi głównej).

Zmiany w funkcjonowaniu autobusów MZK

W związku z kolejnym etapem pracy na Kazimierza Wielkiego od niedzieli 1 września zmianie ulega trasa jazdy linii autobusowej T2 oraz 503 i 505. Autobusy do ul. Owocowej pojadą bez zmian, następnie zostaną skierowane na ul. Puszkina, gdzie pojawią się przystanki tymczasowe „Piaski” oraz „Puszkina. Autobus dalej pojedzie ul. Kazimierza Wielkiego i od przystanku „Sąd” przy ul. Mieszka I wrócą na stałe trasy. Przystanek „Chodkiewicza” przy ul. Kazimierza wielkiego zostanie tymczasowo zawieszony do chwili możliwości ponownego uruchomienia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości