Skradzione rowery czekają na powrót do swoich właścicieli [zdjęcia]

29 sierpnia 2019, 11:00
fot. Lubuska policja
Gorzowscy policjanci szukają właścicieli rowerów, które zostały skradzione na początku sierpnia przy ul. Warszawskiej w Gorzowie oraz w Łupowie i Jeninie. Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które rozpoznają swoje jednoślady.

Na początku sierpnia na Zawarciu oraz przy ul. Warszawskiej w Gorzowie, a także w Łupowie i Jeninie doszło do kradzieży rowerów. Policjantom udało się zatrzymać 56-letniego mieszkańca Gorzowa, który był odpowiedzialny za kradzież jednośladów. Mężczyzna został przesłuchany i przedstawiono mu zarzuty kradzieży rowerów, do których się przyznał. Za te przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności.

Część rowerów wróciła już do swoich właścicieli, jednak policjantom nie udało się ustalić wszystkich pokrzywdzonych, ponieważ do chwili obecnej nie zgłoszono kradzieży trzech rowerów. Dlatego też policjanci proszą o kontakt osoby, którym skradziono rowery na początku sierpnia.

- Prosimy o kontakt osoby mieszkające przy ul. Warszawskiej, w Jeninie i Łupowie, którym na początku sierpnia skradziono rowery. Jeżeli ktoś rozpoznaje swój rower na zdjęciu, proszony jest o kontakt z dyżurnym Komisariatu II Policji w Gorzowie pod numerem telefonu 95 738 23 11 lub 95 738 23 20 – mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Fotoreportaż


1/3 Skradzione rowery

1/3 Skradzione rowery

2/3 Skradzione rowery

2/3 Skradzione rowery

3/3 Skradzione rowery

3/3 Skradzione rowery

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości