Wiadomości

Pożar sklepu w galerii handlowej w Gorzowie [zdjęcia]

28 sierpnia 2019, 09:55
fot. Anna Kluwak
W środę rano doszło do pożaru sklepu na parterze galerii Askana w Gorzowie. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej. Strażacy ewakuowali wszystkich pracowników i klientów galerii.

Do dużego zadymienia w jednym ze sklepów z odzieżą znajdujących się na parterze galerii Askana w Gorzowie doszło w środę 28 sierpnia po godz. 9.30. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej. Strażacy wraz z ochroną ewakuowali blisko 100 osób z galerii handlowej – byli to pracownicy i klienci.

- Okazało się, do zapalił się transformator w systemie oświetleniowym, który był umieszczony w podwieszanym suficie. Spaleniu uległ częściowo sufit, przez co było duże zadymienie. Wyposażenie sklepu nie uległo spaleniu – opowiada Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Pożar szybko został ugaszony. Obecnie trwa oddymianie sklepu. 

AKTUALIZACJA

Galeria Askana została ponownie otwarta dla klientów o godz. 15 po zakończeniu czynności służb. Przyczyną zapalenia się transformatora w systemie oświetleniowym było najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej.

Fotoreportaż


1/6 Pożar w Askanie

1/6 Pożar w Askanie

2/6 Pożar w Askanie

2/6 Pożar w Askanie

3/6 Pożar w Askanie

3/6 Pożar w Askanie

4/6 Pożar w Askanie

4/6 Pożar w Askanie

5/6 Pożar w Askanie

5/6 Pożar w Askanie

6/6 Pożar w Askanie

6/6 Pożar w Askanie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości