Zmiana organizacji ruchu na Śląskiej

26 sierpnia 2019, 14:44, red
fot. archiwum
W środę 28 sierpnia nastąpią zmiany w organizacji ruchu przy ul. Śląskiej. Wszystko przez to, że firma zajmująca się przebudową drogi zajmie się frezowaniem nawierzchni na odcinku od ul. Jasnej do Kwiatowej oraz budową kanalizacji deszczowej.

Wykonawca przebudowy ul. Śląskiej planuje w środę 28 sierpnia rozpoczęcie kolejnego etapu prac. Tym razem firma przystąpi do frezowania nawierzchni ul. Śląskiej na odcinku od ul. Jasnej do Kwiatowej przy częściowym zwężeniu jezdni.

Z kolei w czwartek 29 sierpnia wykonawca planuje realizację prac związanych z budową kanalizacji deszczowej i przebudową wodociągu. W związku z tym nastąpi zmiana organizacji ruchu, która będzie polegała na połówkowym zawężeniu jezdni ul. Śląskiej. Wykonawca będzie realizował prace w kilku podetapach (z podziałem na krótsze odcinki). Ruch będzie odbywał się wahadłowo.

Kolejnym etapem prac będzie realizacja przez wykonawcę robót sieciowych na pozostałym odcinku ul. Śląskiej od ul. Kwiatowej do Towarowej oraz drogowych na odcinku od ul. Jasnej do Towarowej.

- W imieniu wykonawcy przepraszamy za utrudnienia i apelujemy o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na wprowadzone zmiany w oznakowaniu – podkreśla Krzysztof Kropiński z wydziału dróg Urzędu Miasta Gorzowa.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości