Wiadomości

Zaatakował maczetą dwóch mężczyzn

23 sierpnia 2019, 16:10
fot. archiwum
W czwartkowy wieczór przy ul. Szarych Szeregów w Gorzowie doszło do brutalnego ataku maczetą. Napastnik zaatakował dwóch mężczyzn, którzy z obrażeniami pleców i rąk trafili do gorzowskiego szpitala. Sprawca został zatrzymany.

Wszystko działo się w czwartkowy wieczór 22 sierpnia po godz. 19 na parkingu w rejonie ul. Szarych Szeregów i Kutrzeby. Dwóch mężczyzn w wieku około 30 lat zostało zaatakowanych maczetą przez innego mieszkańca Gorzowa. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszej czytelniczki pod numerem telefonu 45 00 66 400.

Zdarzenie to potwierdza policja. - Rzeczywiście w czwartek doszło do ataku maczetą. Do sprawy został zatrzymany mężczyzna. Będą z nim wykonywane czynności – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Zaatakowani maczetą mężczyźni zostali poszkodowani i trafili do gorzowskiego szpitala. Jeden z nich ma pocięte plecy, drugi pocięte dłonie, ponieważ próbował się zasłonić przed atakiem. W jednej z rąk ma niedowład palców. Według nieoficjalnych informacji ofiary i napastnik znały się. Nie wiadomo dlaczego doszło do ataku maczetą. Napastnik był prawdopodobnie pod działaniem alkoholu. - Więcej w tej sprawie będziemy mogli powiedzieć w poniedziałek 26 sierpnia – komentuje Sławek.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości