Wiadomości

Pobili i okradli 14-letniego chłopca

22 sierpnia 2019, 13:05, ak
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W piątkowe popołudnie na terenie skateparku w parku Kopernika w Gorzowie doszło do pobicia 14-letniego chłopca, a następnie kradzieży roweru i plecaka. Policjanci zatrzymali 15 i 16-latka odpowiedzialnych za to zdarzenie. Młodymi napastnikami zajmie się sąd dla nieletnich.

Wszystko działo się w piątkowe popołudnie 16 sierpnia na terenie skateparku w parku Kopernika, gdzie na rowerze jeździł 14-letni chłopiec. Dziecko w pewnym momencie zauważyło, że obok przechodzi dwóch innych nastolatków, a jeden z nich trzyma w rękach jego plecak.

- Chłopak nie myśląc długo wsiadł na rower po czym szybko dogonił nastolatków. Kiedy upomniał się o swój plecak został zaatakowany przez jednego z nich. Młody napastnik uderzał i kopał go nawet wtedy gdy ten upadł na ziemię. 14-latkowi został zabrany nie tylko plecak, w którym znajdował się telefon i dokumenty, ale również rower – opowiada Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Świadkowie zdarzenia natychmiast powiadomili policję, a na miejsce został skierowany patrol kryminalnych. Policjanci zatrzymali nieletnich sprawców. Okazało się, że za napaść na chłopca jest odpowiedzialny 15 i 16-latek. Jeden z nich niebawem trafi do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Sprawą 15 i 16-latka zajmie się teraz sąd dla nieletnich, który zdecyduje o ich dalszym losie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości