Wiadomości

Poważny wypadek pod Gorzowem [zdjęcia]

20 sierpnia 2019, 14:26
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Do poważnego wypadku doszło we wtorek na drodze wojewódzkiej nr 130 z Gorzowa w kierunku Lubiszyna. Na krzyżowce na wysokości Marwic zderzył się samochód osobowy marki opel i bus marki renault. Trzy osoby zostały poszkodowane.

We wtorek 20 sierpnia około godz. 13.30 na drodze wojewódzkiej nr 130 z Gorzowa w kierunku Lubiszyna doszło do poważnego wypadku. Zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol pod numerem telefonu 45 00 66 400. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia i policja.

Na krzyżówce na wysokości Lubno-Marwice doszło do zderzenia samochodu osobowego marki opel oraz busa marki renault. Według wstępnych ustaleń, kierujący busem jechał od Gorzowa w kierunku Lubiszyna, natomiast kierowca opla wyjeżdżał z drogi podporządkowanej od strony Lubna i wymusił pierwszeństwo przejazdu, przez co doprowadził do zdarzenia. Siła uderzenia sprawiła, że bus przewrócił się na bok i zatrzymał się w rowie.

- W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby, które zostały zabrane do gorzowskiego szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności wypadku – komentuje Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Kierujący oplem doznał złamania ręki.

Skrzyżowanie jest obecnie zablokowane. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. 

Fotoreportaż


1/4 Wypadek na krzyżówce Lubno-Marwice

1/4 Wypadek na krzyżówce Lubno-Marwice

2/4 Wypadek na krzyżówce Lubno-Marwice

2/4 Wypadek na krzyżówce Lubno-Marwice

3/4 Wypadek na krzyżówce Lubno-Marwice

3/4 Wypadek na krzyżówce Lubno-Marwice

4/4 Wypadek na krzyżówce Lubno-Marwice

4/4 Wypadek na krzyżówce Lubno-Marwice

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości