Niebezpiecznie na S3 [zdjęcia]

11 sierpnia 2019, 11:46
fot. Anna Kluwak
Dwa poważne zdarzenia na krótkim odcinku drogi ekspresowej S3. Doszło do nich w niedzielne przedpołudnie na obwodnicy Skwierzyny, na pasie z Gorzowa w kierunku Zielonej Góry.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godziny 10:25 na 114 kilometrze drogi ekspresowej S3, pomiędzy zjazdem Skwierzyna Zachód a Skwierzyna Południe. Tam kierujący fiatem z nieustlonych przyczyn stracił panowanie nad autem, uderzył w barierki, przez co następnie samochód dachował. Mężczyzna kierujący fiatem został poszkodowany.

Z powodu tego zdarzenia, na drodze S3 utworzył się ogromny korek, który rozpoczynał się już kilkaset metrów przed węzłem Skwierzyna Zachód. To właśnie tam, na 110 km, czyli 4 kilometry przed pierwszym zdarzeniem, doszło do kolejnego wypadku. 

Jadąca z dużą prędkością kierująca osobowym citroenem nie zachowała należytej ostrożności oraz odległości przed poprzedzającymi ją pojazdami i z impetem uderzyła w zatrzymującą się przed korkiem toyotę. Zdarzenie miało miejsce kilka minut po godzinie 11:00. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Pierwszą pomoc kobiecie udzielili świadkowie wypadku. Ranna w zdarzeniu kobieta została następnie opatrzona przez zespół ratownictwa medycznego.

Fotoreportaż


1/5 Dwa wypadki na S3

1/5 Dwa wypadki na S3

2/5 Dwa wypadki na S3

2/5 Dwa wypadki na S3

3/5 Dwa wypadki na S3

3/5 Dwa wypadki na S3

4/5 Dwa wypadki na S3

4/5 Dwa wypadki na S3

5/5 Dwa wypadki na S3

5/5 Dwa wypadki na S3

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości