Wiadomości

Niebezpiecznie na S3 [zdjęcia]

11 sierpnia 2019, 11:46
fot. Anna Kluwak
Dwa poważne zdarzenia na krótkim odcinku drogi ekspresowej S3. Doszło do nich w niedzielne przedpołudnie na obwodnicy Skwierzyny, na pasie z Gorzowa w kierunku Zielonej Góry.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godziny 10:25 na 114 kilometrze drogi ekspresowej S3, pomiędzy zjazdem Skwierzyna Zachód a Skwierzyna Południe. Tam kierujący fiatem z nieustlonych przyczyn stracił panowanie nad autem, uderzył w barierki, przez co następnie samochód dachował. Mężczyzna kierujący fiatem został poszkodowany.

Z powodu tego zdarzenia, na drodze S3 utworzył się ogromny korek, który rozpoczynał się już kilkaset metrów przed węzłem Skwierzyna Zachód. To właśnie tam, na 110 km, czyli 4 kilometry przed pierwszym zdarzeniem, doszło do kolejnego wypadku. 

Jadąca z dużą prędkością kierująca osobowym citroenem nie zachowała należytej ostrożności oraz odległości przed poprzedzającymi ją pojazdami i z impetem uderzyła w zatrzymującą się przed korkiem toyotę. Zdarzenie miało miejsce kilka minut po godzinie 11:00. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Pierwszą pomoc kobiecie udzielili świadkowie wypadku. Ranna w zdarzeniu kobieta została następnie opatrzona przez zespół ratownictwa medycznego.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/5 Dwa wypadki na S3

1/5 Dwa wypadki na S3

2/5 Dwa wypadki na S3

2/5 Dwa wypadki na S3

3/5 Dwa wypadki na S3

3/5 Dwa wypadki na S3

4/5 Dwa wypadki na S3

4/5 Dwa wypadki na S3

5/5 Dwa wypadki na S3

5/5 Dwa wypadki na S3

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości