Znamy przyczyny śmierci dwóch mężczyzn na Pol'and'Rock

7 sierpnia 2019, 11:10, red
Prokuratura Rejonowa w Słubicach ujawniła wyniki sekcji zwłok dwóch mężczyzn, którzy zmarli podczas Pol'and'Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą. Wiadomo już, że 35-latek przedawkował amfetaminę, natomiast 54-latek dostał zawału serca.

Do pierwszego dramatu doszło w czwartek 1 sierpnia. Wówczas w jednym z namiotów zostało znalezione ciało 35-letniego mężczyzny. Zwłoki znaleźli znajomi mężczyźni, którzy przebywali z nim na polu woodstockowym od dwóch tygodni. Ciało 35-latka zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Dzień później, w piątek 2 sierpnia również doszło do tragedii. 54-letni mężczyzna przebywał wraz ze swoim synem, który był ratownikiem medycznym na festiwalu. W pewnym momencie mężczyzna powiedział, że źle się czuje i idzie położyć się do namiotu. Kiedy do środka wszedł jego syn, 54-latek nie dawał już oznak życia. Syn od razu przystąpił do reanimacji ojca oraz wezwał pogotowie, które przetransportowało mężczyznę do szpitala. Niestety pomimo reanimacji 54-latem zmarł. Jego ciało również zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Sprawą obu zgonów zajęła się Prokuratura Rejonowa w Słubicach. Znane są już wyniki sekcji zwłok obu mężczyzn. - Sekcja zwłok wykazała, że 35-letni mężczyzna przedawkował amfetaminę. Natomiast w przypadku 54-letniego mężczyzny ustalono, że przyczyną śmierci była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa, czyli zawał serca – mówi prokurator Małgorzata Fila z Prokuratury Rejonowej w Słubicach.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości