Wiadomości

Tragiczny wypadek koło Strzelec [zdjęcia]

30 lipca 2019, 15:32
fot. Lubuska policja
Na wyjeździe ze Strzelec Krajeńskich w kierunku Gorzowa doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe – seat i toyota. Niestety pomimo reanimacji, 69-latek kierujący seatem zmarł. Droga krajowa nr 22 jest obecnie zablokowana.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek 30 lipca po godz. 14 na wyjeździe ze Strzelec Krajeńskich w kierunku Gorzowa, tuż przed krzyżówką z Brzozy. Na drodze krajowej nr 22 zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe - seat i toyota. Na miejsce zostały wysłane zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

- Z niewyjaśnionych przyczyn doszło do zderzenia czołowego seata i toyoty. 69-letni kierowca seata, pomimo kilkudziesięciu minut reanimacji zmarł. Natomiast kierowcy toyoty nic się nie stało, jednak poszkodowana została pasażerka toyoty. Kobieta została zabrana karetką do szpitala. Policjanci ustalają w jakich dokładnie okolicznościach doszło do wypadku - komentuje Tomasz Bartos, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Droga krajowa nr 22 jest zablokowana. Kierowcy jadący od strony Gorzowa w kierunku Strzelec mogą skorzystać z objazdu lokalnymi drogami. W miejscowości Przyłęg należy skręcić na Górki Noteckie, następnie na Sarbiewo i Zwierzyn, kierując się później drogą wojewódzką 156 w stronę Strzelec Krajeńskich.

AKTUALIZACJA

godz. 17.45 - Droga krajowa nr 22 została odblokowana. Ruch na trasie Strzelce Krajeńskie - Gorzów odbywa się bez utrudnień.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/3 Śmiertelny wypadek koło Strzelec Krajeńskich

1/3 Śmiertelny wypadek koło Strzelec Krajeńskich

2/3 Śmiertelny wypadek koło Strzelec Krajeńskich

2/3 Śmiertelny wypadek koło Strzelec Krajeńskich

3/3 Śmiertelny wypadek koło Strzelec Krajeńskich

3/3 Śmiertelny wypadek koło Strzelec Krajeńskich

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości