Mężczyzna wypadł z okna na os. Słonecznym

26 lipca 2019, 10:34, red
fot. archiwum
Do dramatycznego zdarzenia doszło w piątkowy poranek w jednym z bloków przy ul. Słonecznej. Z okna na drugim piętrze wypadł mężczyzna. 50-latek przeżył upadek i został zabrany z licznymi obrażeniami do szpitala.

Wszystko działo w piątek 26 lipca około godz. 8 rano w bloku przy ul. Słonecznej. Z okna na drugim piętrze wypadł mężczyzna. Na miejsce przyjechała policja i pogotowie.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że z okna wypadł mężczyzna. Przeżył upadek, ale z licznymi obrażeniami został zabrany do gorzowskiego szpitala. Na miejscu pracują kryminalni, którzy ustalają okoliczności zdarzenia – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Prawdopodobnie 50-letni mężczyzna próbował wydostać się z mieszkania przez okno, ponieważ zatrzasnął się w środku. Na miejsce została wezwana straż pożarna, która pomogła w otwarciu mieszkania.

- Mieszkania było zamknięte. Zostaliśmy wezwani na miejsce przez policję, aby pomóc w otwarciu mieszkania – komentuje dyżurny miejskiego stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości