Wiadomości

Ukradli ciężarówkę w Niemczech. Zostali zatrzymani w Gorzowie

25 lipca 2019, 10:12
fot. Lubuska policja
Policjanci kryminalni z Gorzowa zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli ciężarowego mercedesa wraz z naczepą na terenie Niemiec. 61-latek i 30-latek pojazd warty 360 tys. zł przywieźli do Gorzowa. Mężczyznom grozi do 10 lat więzienia.

W niedzielę 21 lipca policjanci ustalili, że dwa dni wcześniej na terenie Niemiec doszło do kradzieży pojazdu. Ciężarowy mercedes oraz naczepa o wartości 360 tys. zł zniknęły z parkingu.

- Dzięki dynamicznej pracy operacyjnej kryminalnych ustalono, że skradziony pojazd znajduje się na terenie Gorzowa. Praca operacyjna śledczych pozwoliła na ustalenie miejsca, w którym pojazd został ukryty. Praca policjantów pozwoliła na to, że jeszcze tego samego dnia do sprawy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn – opowiada Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci zatrzymali 61-letniego mieszkańca województwa zachodniopomorskiego oraz 30-letniego mieszkańca województwa lubuskiego. Policjanci odzyskali i zabezpieczyli na strzeżonym parkingu skradzioną ciężarówkę. Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem i zostali przesłuchani. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości