Był poszukiwany. Został zatrzymany pod Gorzowem

24 lipca 2019, 09:34
fot. Lubuska policja
Policjanci z Gorzowa zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który był poszukiwany europejskim nakazem aresztowania oraz trzema listami gończymi za liczne kradzieże i oszustwa. Mężczyzna ukrywał się w jednej z podgorzowskich wsi. Najbliższy rok spędzi w więzieniu.

W poniedziałek 22 lipca dzielnicowy z II Komisariatu Policji w Gorzowie pełnił służbę na terenie jednej z podgorzowskich wsi. Otrzymał zgłoszenie od dyżurnego, że w jednym z domów miało dojść do nieporozumienia pomiędzy matką, a synem.

- Dzielnicowy, który bardzo dobrze zna nie tylko swój teren, ale również mieszkańców zorientował się, że jednym z uczestników nieporozumienia może być poszukiwany mężczyzna. O tym fakcie poinformował kryminalnych, którzy wsparli go w działaniach – opowiada Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Podejrzenia dzielnicowego okazały się słuszne. W mieszkaniu znajdował się 34-letni mężczyzna, który w policyjnych systemach figurował jako poszukiwany europejskim nakazem aresztowania oraz trzema listami gończymi. Ukrywał się, ponieważ chciał uniknąć kary więzienia za liczne kradzieże i oszustwa. Policjanci zatrzymali 34-latka, który najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości