Awantura podczas picia wódki. Ranny Ukrainiec

24 lipca 2019, 11:06
fot. czytelniczka Renata
Dwóch mężczyzn piło razem alkohol w bramie kamienicy przy ul. 30 Stycznia w Gorzowie. W pewnym momencie jeden z nich zadał użył wobec swojego kolegi z Ukrainy scyzoryka i zadał mu powierzchowne rany. Wszystko przez to, że pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni.

We wtorkowy wieczór 23 lipca po godz. 23 przy ul. 30 Stycznia doszło do zdarzenia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Informację o tym, że obywatel Ukrainy miał zostać dźgnięty nożem otrzymaliśmy od naszych czytelników Renaty i Jakuba na facebookowym profilu gorzowianin.com.

Okazało się, że dwóch mężczyzn siedziało w bramie kamienicy koło sklepu Żabka i razem piło wódkę. W pewnym momencie jeden z nich użył noża wobec swojego znajomego. Na miejsce przyjechała policja i karetka pogotowia.

- Obywatel Ukrainy razem ze swoim znajomym pił wódkę i podczas libacji alkoholowej doszło do awantury. Mężczyzna wyciągnął scyzoryk i ranił swojego znajomego. To wszystko zobaczył przechodzień i wezwał na miejsce policję. Ukrainiec doznał jedynie powierzchownych ran, ma przekłuty policzek. Przebywa obecnie w szpitalu – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy prowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Policjanci podkreślają, że nie było to zdarzenie na tle narodowościowym. Natomiast ranny Ukrainiec nie chce zgłaszać tego zdarzenia i nie chce współpracować z policją.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości